El Tipi Üst Arama Dedektörleri

 Anasayfa / Hizmetlerimiz /El Tipi Üst Arama Dedektörleri

Mağazalarınızdaki Tüm Ürünler Korumamız Altındalar.

Teknoes özellikle büyük ölçekli mekanların girişlerinde uluslararası ve ulusal bazda belirlenen güvenlik seviyelerinin sağlanması amaçlarıyla kullanılan, el dedektörleri tespit sistemlerini son kullanıcı tarafından ve firmamızın önerileri ile oluşturulan risk analizleri çerçevesinde optimum cihaz konfigurasyonu ve seçimi ile alternatif çözümler sunulmaktadır.


Son yıllarda alışveriş merkezi girişleri, kamu kurumları ve askeri tesislerin kapıları, havaalanları ve bunun gibi pek çok yerde karşımıza çıkan el detektörü, kapıdan geçiş yapan şahısların üzerinde bulunabilecek, bıçak, silah gibi metal objeleri tespit etmek amacıyla kullanılan elektronik cihazlardır.


El Tipi üst arama dedektörü ise kapı dedektörü x-ray cihazlarına yardımcı ve olmazlarındandır Güvenlik personelleri için üretilmiş el ile kontrol sağlamak içindir. El dedektörü tüm güvenlik bölgelerinde kullanılmaktadır. El dedektörü nerelerde kullanılır aslında bu ve benzeri ürünler insanların sirkülasyonu yoğun olan tüm alanlarda kullanılmalıdır.


Sizde, Ücretsiz Keşif İçin 0 222 222 01 33 Nolu Telefondan Bizlere Ulaşabilir Yada Keşif Formumuzu Doldurabilirsiniz.