Kapı Tipi Üst Arama Dedektörleri

 Anasayfa / Hizmetlerimiz /Kapı Tipi Üst Arama Dedektörleri

Mağazalarınızdaki Tüm Ürünler Korumamız Altındalar.

Bina girişindeki insan akışının aksatılmadan ve aynı zamanda bina için gerekli olan güvenlik seviyesinin sağlanmasına yönelik olarak düşünülen bu dedektörler, hızlı bir şekilde yaklaşık 100 farklı hassasiyet ve programlama seviyesi ile ayrı ayrı programlanabilen zonları ile yatayda ve dikeyde ayrı ayrı hassas bölge tanımlamaları ve uyarıları ile özellikle güvenlik görevlilerine Bölgesel ve nerede ise Noktasal olarak, kişilerin üzerlerindeki Metal yoğunluklarını gösterebilmektedirler.


Kapı dedektörü bildiğin insan boyunda, yaklaşık 70cm genişliğinde 200cm yüksekliğinde yatayda da 50cm genişliğe sahip metal dedektörüdür. Kapı dedektörlerinin arasındaki farklılık nelerdir, metal kapı dedektörleri kapı kanatlarındaki metal algılama bölgeleri değişir en düşük algılama 6 bölgedir bu bölge sayıları 32 algılamaya kadar degişir. Güvenlik kapı dedektörü kapı dedektörleri insanların üst aramalarında kullanılması için dizayn edilmiştir.


Kullanım alanları insan sirkülasyonu yoğun olan Hava Alanları, Hastaneler, AVM (Alışveriş Merkezi) leri Askeri Güvenlik Bölgeleri, Hükümet Kamu Hizmet Binaları, Özel Kurum ve kuruluşların, ve insan güvenliğinin sağlanacağı Plaj, Halk havuzları, Eğlence merkezleri (Kafe, bar, restaurant, gibi yerlerde) üst arama gerçekleştiirile bilir. Bu tarz sistemler insanları can ve mal güvenliği için kullanıma sunulmaktadır.


Sizde, Ücretsiz Keşif İçin 0 222 222 01 33 Nolu Telefondan Bizlere Ulaşabilir Yada Keşif Formumuzu Doldurabilirsiniz.