Vizyonumuz

 Anasayfa / Kurumsal / Vizyonumuz

TEKNOES Olarak Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır.


Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün, teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek, faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır.

FİRMA POLİTİKAMIZ

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin en değerli varlığımız olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memmuniyeti her zaman önceliğimizdir. Her müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkatle değerlendirir ve onlara özel çözümler sunarız. Daima en iyisini hak eden ve bize yaşam veren müşterilerimizin, en üst düzeyde ürün ve hizmet almalarını sağlamak, firma politikaları ve yasal çerçeve içinde ihtiyaçlarını karşılamak temel prensibimizdir.
Yüksek Ürün ve Hizmet Kalitesi
Müşterilerimize daima yüksek kaliteli ve Dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmaya çalışırız. Konumuzda Dünya’daki gelişmeleri yakından izler, birikim ve deneyimlerimizi müşterilerimize fayda olarak aktarırız.
Uygun Fiyatlar
Müşterilerimizin en yüksek verimi alabilecekleri ürünleri en uygun fiyatlara sunarız. Kalite ve fiyat dengesini titizlikle değerlendiririz. Müşterilerimizin harcadıkları her kuruşun kendilerine fayda olarak dönmesini sağlarız.
Dürüst ve Açık Olma
Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve meslektaşlarımıza karşı her zaman dürüst ve açık oluruz.Sektörümüzde standartların yükseltilmesine katkı sağlamaya çalışırız. Ürün ve hizmet kalitesi bakımından öncülük etmeye ve örnek olmaya özen gösteririz.
Erişilebilirlik
7 Gün 24 saat kesintisiz hizmet esasına göre çalışırız. Müşterilerimiz günün herhangi bir saatinde konuşabilecekleri bir muhatap mutlaka bulabilirler. Müşterilerimiz, firmamızın üst düzey yöneticileri dahil herkese kolaylıkla erişebilirler.
Hızlı Geri Dönüş ve Cevaplama
Müşterilerimize hızlı dönüş yaparız. Soruları çabuk yanıtlar, ürün ve hizmet taleplerini bekletmeyiz.
Hızlı ve Zamanında Servis
Sunmuş olduğumuz ürünlerin teknik desteğini sağlayacak uzman personeli her zaman bünyemizde bulundururuz. Telefonda ve online bağlantı ile anında destek verebiliriz. Müşteriye gidilmesi gerekiyor ise Eskişehir içi için en geç 12 saat, Eskişehir dışı için en geç 24 saat içinde servis veririz.
Objektiflik ve Hesap Verebilirlik

Müşterilerimizin şikayet ve önerilerini titizlikle ve objektif değerlendirir, firmamızın kurumsal gelişimine sağlanan bir katkı olarak düşünürüz. Ürünümüzde veya hizmetimizde bir hata var ise bunu derhal giderir, müşterimizin mutlaka tatmin olmasını sağlarız.